Kas yra BioAgna?

BioAgna tai šeimos sukurta formulė, kuri padeda tapti sveikesniais, tvirtesniais ir laimingesniais. Pradėję vartoti fermentuotus gerųjų bakterijų koncentratus, pajutome, ką reiškia visavertis reikalingų medžiagų įsisavinimas ir subalansuotas žarnyno darbas.

Trumpa istorija

Kai dėl sveikatos problemų grįžome į gimtinę, ėmėme ieškoti pagalbos. Ne tik suradome, pasveikome, bet ir subūrėme bendraminčių būrelį, kuriame dalinomės savo sveikatinimosi būdais. Taip gimė įmonė MB Bioagna, gaminanti gilios fermentacijos augalinės kilmės maisto produktų gėrimų koncentratus „Gyva“ ir „Agna“. Gerais dalykais reikia dalintis, todėl mes vadovaujamės filosofija, kad padėjęs sau, gali padėti kitiems.

Apie produktus

Mūsų produktų gamybos pagrindas – tūkstantmetės fermentavimo tradicijos bei kai kurie laiko patikrinti pastebėjimai:

  • medicinos tėvu laikomas Hipokratas dar iki mūsų eros sakė, kad visų ligų priežastys žarnyne,
  • XIX a. panašią išvadą padarė Nobelio premijos laureatas I.Mečnikovas: jeigu norite gyventi ilgai ir išsaugoti proto aštrumą, sustabdykite puvimo procesą žarnyne – mirtis prasideda ten,
  • šių laikų medicinos tyrimai patvirtina, kad mūsų mikrobiomo (mikrofloros) būklė yra sveikatos laidas.

Netrukome tuo įsitikinti patys. Ėmus gamintis aukštos koncentracijos aktyvių gerųjų (rūgimo) bakterijų produktus, kasdienis maistas tapo „gyvas“, reabilitavo žarnyno mikrobų bendriją, pašalino puvimo mikrobus, grybelius bei sukurė sąlygas formuotis normaliai mikrobiocenozei.

Šiandien džiaugiamės galimybe pasiūlyti vertingus fermentuotus produktus „Gyva“ ir „Agna“ Jums.

BioAgna sukurta, remiantis moksliniais pagrindais

BioAgnos sumanytoja Julija yra maisto produktų technologė-inžinierė, praktikuojanti šioje srityje daugiau nei du dešimtmečius bei 10 metų dirbusi pasaulinėse farmacijos kompanijose. Pati yra sveikos veganiškos mitybos šalininkė. Iš darbo su maistu bei vaistais patirčių ir gimė idėja gaminti gilios fermentacijos gėrimus geresnei savijautai. Kaip ekspertė Julija nuolatos ieško naujų būdų patobulinti produktų sudėtį ir atrasti naujus skonius, kurie praturtina mitybą. Kad maistas būtų vaistas,- kaip linkėjo Hipokratas.


MB Bioagna grupė

Tel.nr.: +370 63579990
El.paštas: info@bioagna.com

Maisto tvarkymo subjekto registracijos nr. VMVT sąraše 860000611

';